Modern Talking.pl - strona główna
Nasze materiały wideo | Kontakt
News

News - archiwum czerwiec 2008


Wszystko wskazuje na to, że w najbliższym czasie Dieter Bohlen jeszcze bardziej poświęci się pracy w telewizji. Będąc obecnie głównym jurorem w dwóch show castingowych rozważa tez udział w trzecim programie, tym razem funkcjonującym na zupełnie innych zasadach.
"DSDS i Das Supertalent nie są moimi formatami. Zawsze trzeba dzwonić do Londynu i pytać Fremantle [właściciel praw do DSDS i DS] czy możemy zmienić w nich to czy tamto. Przy własnym... >>>

Źródło: tvtoday.de

25.06.2008 - Reedycja "Summer Love"

4 lipca ukaże się nowe wydanie singla Marka Medlocka "Summer Love". Jak wynika z listy utworów, ma zawierać ono także mix łączący "Summer Love" z zeszłorocznym przebojem "You Can Get It" oraz materiał video do owego mixu. Lista utworów znajduje się na stronie z opisem singla >>>
Warto też dodać, że "Summer Love" osiągnął już sprzedaż dającą mu miano złotej płyty w Niemczech (150 000 egzemplarzy).

Źródło: Sony BMG, 313music.de

22.06.2008 - Kolejny polski koncert Thomasa Andersa

Płocki koncert 27 lipca nie będzie jedynym, jaki Thomas Anders da tego lata w Polsce. Dzień wcześniej wystąpi on bowiem jako gwiazda XIII Festiwalu Muzyki Tanecznej w Ostródzie.

Informacja ta została potwierdzona u przedstawiciela managementu Thomasa odpowiedzialnego za koncerty.

Źródło: informacja własna 

08.06.2008 - Thomas Anders Fanclub Party 2009

14 lutego 2009 w Koblencji odbędzie się jubileuszowa, 20 impreza fanklubu Thomasa Andersa. Jest ona zapowiadane jako największa w historii, stąd też zupełnie nowa lokalizacja - Rhein Mosel Halle. Wszyscy zainteresowani otrzymaniem zaproszenia na imprezę mogą pisać maile (w języku niemieckim lub angielskim) na adres fanclub@thomas-anders.com z tematem "Invitation Fanclub Party 2009".

Źródło: thomas-anders.com

08.06.2008 - Dieter Bohlen przedłuża kontrakt z Sony BMG

Dieter Bohlen przedłużył wygasającą wraz z końcem tego roku umowę z Sony BMG. Na mocy kontraktu wszystkie płyty produkowane przez Bohlena wydawane będą nakładem właśnie tej wytwórni. Żadne szczegóły, w tym także długość obowiązywania umowy nie zostały podane do wiadomości.
Dieter jest związany z BMG od od początku swojej producenckiej kariery w roku 1979. 

Źródło: musikmarkt.de

04.06.2008 - Thomas Anders wystąpi w Polsce!

Za niecałe 2 miesiące, 27 lipca 2008 fani Thomasa Andersa w Polsce będą mieli pierwszą od kilku lat okazję zobaczenia jego występu na żywo. Koncert odbędzie się w Płocku w ramach sponsorowanej przez firmę Carlsberg imprezy z cyklu "Biesiady Kasztelańskie", jego program mają wypełnić głównie przeboje z repertuaru Modern Talking. Informacja ta została oficjalnie potwierdzona przez promotora "Biesiad". Co ważne, wstęp na imprezę będzie bezpłatny.

Źródło: informacja własna na podstawie World Media


Dziś 16.06.2024
Kalendarium: singiel Modern Talking "Atlantis Is Calling" numerem 1 w Niemczech (1986), premiera singla Touche "I Can't Get No Sleep" (1997), premiera albumu Daniela Küblböcka "Positive Energie" (2003)Który z nowych remiksów na albumie "30" jest najlepszy?

Just We Two (Mona Lisa) - New Hit Version
Brother Louie - Bassflow 3.0 Single Mix
Give Me Peace On Earth - New Hit Version
Just Like An Angel - New Hit Version
You're The Lady Of My Heart - New Hit Version
Brother Louie - Bassflow 3.0 Extended Mix
Żaden z nich nie jest dobry
Google