Modern Talking.pl - strona główna
Nasze materiały wideo | Kontakt
08.07.2014

Singiel Everybody Wants To Rule The World dostępny w Niemczech, ale nie w PolsceThomas Anders - Everybody Wants To Rule The WorldSingiel Thomasa Andersa "Everybody Wants To Rule The World" jest już dostępny dla niemieckich fanów w formie płyty CD. Niestety, polska publiczność po raz kolejny musi obejść się smakiem lub szukać alternatywnych niż oficjalne źródeł pozyskania singla.

Płyta została wydana nakładem niemieckiego fanklubu Thomasa Andersa i można ją nabyć w przystępnej cenie 3 euro za pośrednictwem sklepu Amazon. Niestety, rola Amazona ogranicza się w tym wypadku do udostępnienia fanklubowi swojej platformy do celów sprzedaży, przez co nie istnieje możliwość zamówienia płyty na polski adres. W tej sytuacji możemy jedynie posiłkować się zamówieniem płyty na niemiecki adres rodziny lub znajomych, albo też poczekać aż w ramach prywatnego importu trafi ona na bardziej przyjazne polskim klientom platformy handlowe.

W kwestii muzycznej na singlu nie znajdziemy nic nowego - znalazła się na nim piosenka tytułowa w jednej tylko wersji, trwającej 3 minuty i 15 sekund.

Z innych nowości warto wymienić 32-stronnicową broszurę "Thomas Anders - Music And Life". Jest to wydana na wysokiej jakości papierze A3 publikacja wypełniona zdjęciami oraz tekstem napisanym przez samego Thomasa traktującym o jego życiu i karierze. Co ciekawe, w jej przypadku nie ma problemu z zamówieniem na terytorium Polski.


Skomentuj informację na forum...

Thomas Anders - Music And Life Thomas Anders - Music And Life (zdjęcie) Thomas Anders - Music And Life (broszura)

Thomas Anders - Everybody Wants To Rule The World (CD)


Dziś 21.07.2024Który z nowych remiksów na albumie "30" jest najlepszy?

Just We Two (Mona Lisa) - New Hit Version
Brother Louie - Bassflow 3.0 Single Mix
Give Me Peace On Earth - New Hit Version
Just Like An Angel - New Hit Version
You're The Lady Of My Heart - New Hit Version
Brother Louie - Bassflow 3.0 Extended Mix
Żaden z nich nie jest dobry
2001 - 2012 ModernTalking.pl
Google