Modern Talking.pl - strona główna
Nasze materiały wideo | Kontakt
-

Premiera "Good Karma" dopiero późnym latem?

W niemieckich mediach pojawiło się ostatnio kilka informacji dotyczących Thomasa związanych głównie z jego duetem z Sandrą w piosence "The Night Is Still Young". Bulwarówka Bild w krótkim artykule na ten temat pokazała zdjęcia z planu teledysku, natomiast w Berliner Morgenpost znajdziemy dłuższy artykuł bliżej przedstawiający zarówno duet jak i nowy album Thomasa "Good Karma".

I tak, możemy przeczytać że do przypadkowego spotkania Thomasa i Sandry doszło we wrześniu zeszłego roku na Ibizie w lokalu Jimmys Finest. To tam ze strony Sandry miała wyjść inicjatywa nagrania wspólnego utworu. Martwić może fakt, że gazeta jago termin premiery nowego albumu Thomasa "Good Karma" podała późne lato. 
Thomas wypowiedział się też na temat Dietera Bohlena, i co ciekawe nie była to ani krytyka ani ucieczka od odpowiedzi. Wykluczył jednak ponowną współpracę. "Każdy z nas jest teraz zadowolony z życia jakie prowadzi. Obaj znaleźliśmy swoje nisze. Wspólny projekt powinno się zachować jako dobre wspomnienia". 
Thomas wyraził też swoją opinię o aktualnym zajęciu Bohlena, programie DSDS i tutaj nie był już tak dyplomatyczny: "Ten program jest wspaniały, ale nie szuka supergwiazd. Potrzebują kogoś, kto przez czas jednej edycji pociągnie wszystko. Potem jakiś czas trzymają tego kogoś, aż nie nadejdzie nowa edycja z nowymi twarzami. Przez takie programy coraz więcej ludzi myśli, że cały czas trzeba się pokazywać. Trzeba być krzykliwym, stukniętym, po prostu nie dawać się zaszufladkować. Śpiew schodzi na dalszy plan"

 Źródło: bild.de, morgenpost.de


Dziś 21.07.2024Który z nowych remiksów na albumie "30" jest najlepszy?

Just We Two (Mona Lisa) - New Hit Version
Brother Louie - Bassflow 3.0 Single Mix
Give Me Peace On Earth - New Hit Version
Just Like An Angel - New Hit Version
You're The Lady Of My Heart - New Hit Version
Brother Louie - Bassflow 3.0 Extended Mix
Żaden z nich nie jest dobry
2001 - 2012 ModernTalking.pl
Google