Modern Talking.pl - strona główna
Nasze materiały wideo | Kontakt

Co nowego u SIB...

Thomas Widrat z Systems In Blue napisał na oficjalnym forum grupy kilka słów na temat jej bieżącej działalności oraz przyszłości. Znamy już ostateczną listę utworów promosingla "A Thousand And One Nights":

  1. A Thousand And One Nights (Single Version) 3:49

  2. A Thousand And One Nights (DJ Moraz Radio-Edit) 4:12

  3. A Thousand And One Nights (DJ Moraz Extended Version) 6:53

  4. A Thousand And One Nights (C.C.F. Party Mix) 4:04

  5. A Thousand And One Nights (Videoclip)

Egzemplarze promocyjne trafiły do stacji radiowych wczoraj, fani będą mogli je zakupić prawdopodobnie dopiero w styczniu 2006. 

Sam Widrat zamierza od nowego roku zaangażować się w inne przedsięwzięcia, stąd fani stracą możliwość bezpośredniej komunikacji z nim przez e-mail czy na czatach. 

Kolejne FanCD nie są już planowane. Według pierwotnych ustaleń w tym roku wyjść miał tylko "Systems In Blue", lecz ze względu na jego pozytywne przyjęcie przez sporą część fanów zdecydowano o wypuszczeniu kolejnego zaraz po pierwszym. Okazało się to dobrą decyzją, gdyż ze względu na brak czasu Widrata realizacja kolejnych tego typu wydań byłaby niemożliwa. 

A jak kształtuje się przyszłość samej grupy? Wytwórnia póki co chce wydawać kolejne single z bieżącej płyty. Być może jeszcze jeden, może dwa, może nawet trzy. Dokładnie nie da się tego w tej chwili określić. Dlatego też Systems In Blue nie wydadzą w najbliższym czasie singla z premierowym utworem. Fani muszą uzbroić się w cierpliwość, jeśli zostanie podjęta decyzja o nagraniu jeszcze jednej płyty w porę zostaniemy o tym poinformowani. Sam Widrat jednak nie wierzy w wydanie albumu w przyszłym roku, co najwyżej w jeden zupełnie nowy singiel. Nic nie jest jednak pewne, to jedynie jego opinie i przypuszczenia.

 Źródło: systems-in-blue-online.de

 

 

 

 


Dziś 21.07.2024Który z nowych remiksów na albumie "30" jest najlepszy?

Just We Two (Mona Lisa) - New Hit Version
Brother Louie - Bassflow 3.0 Single Mix
Give Me Peace On Earth - New Hit Version
Just Like An Angel - New Hit Version
You're The Lady Of My Heart - New Hit Version
Brother Louie - Bassflow 3.0 Extended Mix
Żaden z nich nie jest dobry
2001 - 2012 ModernTalking.pl
Google