Modern Talking.pl - strona główna
Nasze materiały wideo | Kontakt

Fan-Club-Party 

Wczoraj w Koblencji odbyło się spotkanie członków fanklubu Thomasa Andersa. Przybyło około 500 osób oraz oczywiście sam Thomas. Thomas wykonał na żywo tylko dwie piosenki - "Just Dream" i na koniec spotkania "King Of Love". Odpowiedział jednak na wiele interesujących pytań, oto najważniejsze z nich:

  • Płyta DVD z teledyskami Thomasa nie jest obecnie planowana i najprawdopodobniej w przyszłości także się nie ukaże. Problemem jest tutaj fakt, że wideoklipy są w posiadaniu różnych wytwórni płytowych.

  • Na 95% jednak ukaże się płyta DVD z utworami wykonywanymi na żywo. Planowana jest bowiem seria płyt DVD z koncertami artystów przed małą (100-120 osób) publicznością. Thomas jest w tych planach także ujęty. Najbardziej prawdopodobny termin wydania takiej płyty to jesień 2005.

  • Możliwe jest także wydanie w tym roku płyty świątecznej (prawdopodobieństwo jej wydania Thomas ocenił na 50%).

  • Thomas nie ma w zasadzie żadnych zastrzeżeń przed nagraniem duetu z którąś z piosenkarek, może być nią CC Catch.

  • Thomas rozstanie się z wytwórnią "Na Klar!" (to było powodem nie wydania w zeszłym roku zapowiadanego wcześniej drugiego albumu). Powód: jego interesy nie były tam reprezentowane w satysfakcjonujący sposób. Kontrakt z nową firmą płytową nie jest jeszcze podpisany.

  • Przeprowadzona była krótka rozmowa z Luisem Rodriguezem. Być może w przyszłości powstanie wspólna płyta Thomasa i Luisa.

Źródło: forum Modern-Talking-Online (Sharky 76).


Dziś 21.07.2024Który z nowych remiksów na albumie "30" jest najlepszy?

Just We Two (Mona Lisa) - New Hit Version
Brother Louie - Bassflow 3.0 Single Mix
Give Me Peace On Earth - New Hit Version
Just Like An Angel - New Hit Version
You're The Lady Of My Heart - New Hit Version
Brother Louie - Bassflow 3.0 Extended Mix
Żaden z nich nie jest dobry
2001 - 2012 ModernTalking.pl
Google