Modern Talking.pl - strona główna
Nasze materiały wideo | Kontakt
News

News - archiwum grudzień 2011


02.01.2012 - Promocja koncertu Thomasa Andersa - ogłoszenie managementu

Management Thomasa Andersa pilnie poszukuje 10 osób do pomocy dnia 05.01.2012 oraz 07.01.2012 na terenie Centrum Handlowego M1 w Zabrzu, Bytomiu i Czeladzi. Chodzi o działania promujące koncert Thomasa Andersa w Spodku dnia 11.02.2012r. W zamian Management gwarantuje pamiątkowe spotkanie i zdjęcie z Artystą oraz płytę z autografem.
Zainteresowanych prosimy o wysłanie maila z tytułem "Thomas Anders Styczeń" na adres biuro@solarismusic.pl. Proszę podać w nim kontaktowy numer telefonu.
Ogłoszenie managementu Thomasa Andersa

Skomentuj... >>>

26.12.2011 - Komunikat w sprawie koncertu Thomasa Andersa - Kraków i okolice

Management Thomasa Andersa pilnie poszukuje 10 osób do pracy podczas Sylwestra na Rynku Głównym w Krakowie 31.12.2011r. Chodzi o działania promujące koncert Thomasa Andersa w katowickim Spodku polegające na rozdawaniu ulotek. Całość zajmie 3 godziny, koniec przewidziany jest ok. godz. 23. W zamian Management gwarantuje pamiątkowe spotkanie i zdjęcie z Thomasem Andersem, oraz płytę z autografem.
Zainteresowanych prosimy o wysłanie maila z tytułem "Sylwester Kraków" na adres fan@thomas-anders.pl. Proszę podać w nim kontaktowy numer telefonu.
Thomas Anders na żywo - szansa na spotkanie dla mieszkańców Krakowa

Skomentuj... >>>

20.12.2011 - Komunikat w sprawie koncertu Thomasa Andersa - Katowice i okolice

Management Thomasa Andersa pilnie poszukuje 10 osób do pracy podczas sylwestra telewizyjnego w Katowicach pod Spodkiem. Chodzi o działania promujące koncert Thomasa Andersa w Spodku dnia 11.02.2012r. Całość zajmie 4 godziny. Koniec przewidziany jest około 22:00. W zamian Management gwarantuje spotkanie i pamiątkowe zdjęcie z Thomasem Andersem oraz płytę z autografem.
Zainteresowanych prosimy o wysłanie maila z tytułem "Sylwester Katowice" na adres fan@thomas-anders.pl. Proszę podać w nim kontaktowy numer telefonu.
Thomas Anders na żywo - szansa na spotkanie

Skomentuj... >>>

Tegoroczna, piąta już edycja programu Das Supertalent, w jury którego zasiada Dieter Bohlen zakończyła się zwycięstwem instrumentalisty Leo Rojasa. Mark Ashley porównywany wcześniej przez Bohlena do Thomasa Andersa zajął dopiero szóste miejsce zdobywając niecałe 7% głosów telewidzów. W finale Ashley ( podobnie zresztą jak w półfinale) wykonał przebój Modern Talking "You're My Heart, You're My Soul" mimo, iż na dostępnej już w elektronicznej sprzedaży składance finalistów... >>> Mark Ashley uzyskał jedynie 6,6% głosów telewidzów

Źródło: rtl.de

Skomentuj... >>>

16.12.2011 - Świąteczna aukcja - bombka od Thomasa Andersa dla WOŚP

Miło nam poinformować, że 26 grudnia na portalu aukcyjnym Allegro wystartuje aukcja bombki świątecznej z autografem Thomasa Andersa. Licytacja ta jest inicjatywą Thomas Anders Fan-Club Polska, a dochód z aukcji zostanie przekazany na konto Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Finał aukcji jest zaplanowany na 8 stycznia.
Bomba z autografem Thomasa Andersa

Skomentuj... >>>

Dziś rozesłany został email z informacjami na temat biletów na Thomas Anders International Fanday 2012 (popularne Fanclub Party). Ujawnione zostały ceny biletów oraz ogólny program imprezy. Najbliższa edycja International Fanday odbędzie się poza Koblencją, do której większość bywalców imprezy zdołała się już przyzwyczaić. Tym razem trzeba będzie udać się do Hali Miejskiej (Stadthalle) w Ransbach-Baumbach - miasteczku położonym kilkanaście kilometrów od Koblencji. Potwierdzona została data... >>> Thomas Anders zaprasza na International Fanday 2012

Skomentuj... >>>

Już w najbliższą sobotę, 17 grudnia zakończy się piąta edycja show Das Supertalent z Dieterem Bohlenem w jury. W finale niemieckiej edycji popularnego Mam Talent wystąpi chyba najbardziej znany naśladowca stylu Modern Talking - Mark Ashley. W półfinałowym programie w ubiegłą sobotę Ashley swoim wykonaniem najsłynniejszego hitu Modern Talking "You're My Heart, You're My Soul" zyskał sobie bardzo przychylny komentarz Dietera Bohlena ("śpiewasz nawet lepiej niż Thomas Anders")... >>> Mark Ashley - najsłynniejszy naśladowca Modern Talking

Źródło: rtl.de

Skomentuj... >>>

W przyszłą sobotę, 17 grudnia zapraszamy na specjalną, gwiazdkową audycję w krakowskim Radiu Alfa. Start programu zaplanowano na godzinę 12:00, a w ciągu kilku godzin jego trwania będziecie mogli posłuchać najciekawszych piosenek Modern Talking i Thomasa Andersa, wysłuchać rozmów o zespole, poznać sporo ciekawostek, a także wziąć udział w konkursach. Do wygrania będą między innymi bilety na najbliższy koncert Thomasa Andersa w katowickim Spodku, płyty oraz... >>> Radio Alfa - weekend z Modern Talking

Skomentuj... >>>

Prezentujemy pierwszą część materiału wideo ze spotkania Thomasa Andersa z czytelnikami, jakie odbyło się 5 listopada w Berlinie. Było ono częścią akcji promocyjnej autobiografii "100 Prozent Anders" - każdy zainteresowany mógł zdobyć autograf Thomasa na zakupionym egzemplarzu książki. Przedstawiciele Thomas Anders Fan-Club Polska byli na miejscu i spotkali się tam z Thomasem, czego efektem jest niniejszy reportaż i wywiad. Oglądaj >>> Thomas Anders podpisuje książkę 100 Prozent Anders

Skomentuj... >>>

04.12.2011 - Drugie wydanie singla "Goin' To L.A." - na płycie także Sarah Engels

W najbliższy piątek, 9 grudnia ukaże się nowe wydanie singla Pietro Lombardiego "Goin' To L.A.". Różnicą w stosunku do listopadowej edycji będzie obecność Sary Engels w piosence "It's Christmas Time". Duet podopiecznych Dietera Bohlena wydał już tę wersję nagrania w formie elektronicznego singla (patrz: news z 28.11.2011), a reedycja singla "Goin' To L.A." będzie jej premierą na płycie CD.

Źródło: universal-music.de

Skomentuj... >>>

03.12.2011 - Przyszłoroczne Fanclub-Party Thomasa Andersa odbędzie się 17 marca

International Fan Day, czyli coroczna impreza fanklubowa organizowana przez Thomasa Andersa odbędzie się w sobotę, 17 marca 2012 w miejscowości Ransbach-Baumbach (około 20 km na północny wschód od Koblencji). Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, wydarzeniu towarzyszyć będzie koncert duetu Anders | Fahrenkrog. Będzie to pierwszy występ podczas ich marcowej trasy koncertowej po Niemczech.

Źródło: andersfahrenkrog-online.com

Skomentuj... >>>

Podczas niedawnego występu na festiwalu Disko-80 w Moskwie C.C. Catch zaskoczyła fanów podwójnie - znakomitym wyglądem i oświadczeniem o zakończeniu kariery muzycznej w przyszłym roku. Na scenie C.C. Catch wykonała dwa utwory - "I Can Lose My Heart Tonight" oraz "Heaven And Hell". To niemal stały repertuar jeśli chodzi o występy Caro w Moskwie i praktycznie wszyscy oczekiwali takiego lub zbliżonego zestawu utworów. Znacznie więcej zainteresowania wzbudziło oświadczenie... >>>

C.C. Catch

Źródło: cccatchmusic.es

Skomentuj... >>>


Dziś 17.06.2024
Kalendarium: premiera singla Sary Engels i Pietro Lombardiego "I Miss You" (2011)Który z nowych remiksów na albumie "30" jest najlepszy?

Just We Two (Mona Lisa) - New Hit Version
Brother Louie - Bassflow 3.0 Single Mix
Give Me Peace On Earth - New Hit Version
Just Like An Angel - New Hit Version
You're The Lady Of My Heart - New Hit Version
Brother Louie - Bassflow 3.0 Extended Mix
Żaden z nich nie jest dobry
Google