Modern Talking.pl - strona główna
Nasze materiały wideo | Kontakt
News

News - archiwum grudzień 2009


28.12.2009 - Kolejne piosenki Thomasa opublikowane

W serwisie YouTube pojawiły się kolejne piosenki Thomasa Andersa pochodzące z jego nowego albumu "Strong". Pierwszym z nich jest "Stay With Me", który ma być jednym z singli promujących płytę. Drugi to ballada "Stop". Obydwa nagrania dostępne są w opcji HQ oferującej wyższą jakość dźwięku.

Odsłuchaj Stay With Me
Odsłuchaj Stop

Źródło: youtube.com (Cheriladynka)

20.12.2009 - Das Supertalent - nieoczekiwany zwycięzca

Dieter Bohlen zasiadający w jury niemieckiej edycji programu Mam Talent nie umieści swojej piosenki na płycie tegorocznego zwycięzcy show. Po raz pierwszy w trzyletniej historii Das Supertalent wygrana nie przypadła bowiem muzykowi. Najwięcej głosów telewidzów otrzymał Yvo Antoni, który zaprezentował zestaw sztuczek wraz ze swoją suczką Primadonną. Faworytką Bohlena była wokalistka Vanessa Calcagno, która zdobyła o 0,1% mniej głosów niż zwycięzca. 
Kolejna edycja programu jest już zaplanowana na przyszły rok.

Źródło: rtl.de

19.12.2009 - Remix "Why Do You Cry" do odsłuchu

Utwór "Why Do You Cry" - pierwszy singiel z nowego albumu Thomasa Andersa "Strong", pojawił się już w internecie. Utwór można znaleźć w różnych serwisach multimedialnych, poniżej prezentujemy jeden z krążących po sieci miksów nagrania. 
Data premiery oficjalnej wersji nagrania i ewentualnego singla nie są jeszcze znane.

Źródło: informacja własna

Na stronie sklepu internetowego bol.de pojawiły sie listy utworów składanki Modern Talking "25 Years Of Disco-Pop". Uwzględnione zostały wybrane w głosowaniu fanów nagrania, brakuje jednak szumnie zapowiadanych premierowych remiksów, czy nawet utworu "You Can Get It" Marka Medlocka, który także miał zostać tam zamieszczony. Ciężko więc w tej chwili powiedzieć na ile opublikowane listy są ostatecznym wyborem utworów, a na ile wersją roboczą. Na składance znajdą się za to remiksy pochodzące z brytyjskich singli...  >>>

Źródło: bol.de

Znamy już wyniki tygodniowego głosowania, które miało wyłonić piosenki jakie znajdą się na dwupłytowej jubileuszowej składance Modern Talking "25 Years Of Disco-Pop". Niespodzianek nie było - czołówkę obsadziły największe przeboje zespołu, w wyselekcjonowanej grupie zmieściły się wszystkie oficjalne single, a pierwszy niesinglowy utwór znalazł się dopiero na 17 miejscu. Oto kompletne wyniki głosowania na 25 najpopularniejszych przebojów zespołu...  >>>

Źródło: bild.de

14.12.2009 - Wieści z Rosji na temat nowej płyty Thomasa...

Za wschodnia granicą pojawiły się nowe informacje na temat albumu Thomasa Andersa "Strong". Najważniejszą jest sposób dystrybucji płyty - planowane są trzy edycje albumu, każda różniąca się nieco zestawem nagrań. Pierwsza będzie dystrybuowana za pośrednictwem katalogu firmy kosmetycznej Oriflame, druga ma być standardową edycją sklepową, limitowana trzecia ma zawierać dodatkowe remiksy. Album będzie dostępny na przełomie lutego i marca (zależnie od źródła pojawiają się różne daty premiery).

Źródło: modern-talking.ru

Na stronach internetowych dziennika Bild zamieszczony został formularz, dzięki któremu fani mogą wybrać piosenki jakie pojawią się na jubileuszowej składance Modern Talking "25 Years Of Disco Pop". Wstępnie wytypowano 50 piosenek ze wszystkich albumów grupy, 25 z największą liczbą wskazań znajdzie sie na tym dwupłytowym wydawnictwie, którego premiera zaplanowana jest na 22 stycznia 2010. Całości dopełnić mają wydane po raz pierwszy remiksy, piosenki-rarytasy oraz...  >>>

Źródło: bild.de

02.12.2009 - Składanka na jubileusz Modern Talking

Wytwórnia Sony Music wyda 22 stycznia 2010 specjalny album na 25 rocznicę powstania zespołu Modern Talking. Zgodnie z informacją na okładce mają znaleźć się na nim "wszystkie przeboje 25-lecia", jednak dokładna lista utworów nie została jeszcze podana. Medialnym patronem składanki będzie dziennik Bild.
Wydawnictwo będzie dwupłytowe i ukaże sie nakładem labelu SME Media. Jego numer katalogowy to 88697 64224 2.

Źródło: sonymusic.de

01.12.2009 - Autor nowych piosenek Thomasa Andersa jest już znany

Znamy już nazwisko osoby, która będzie odpowiedzialna za muzyczną stronę nowego albumu Thomasa Andersa. Informacje na ten temat w wypowiedzi dla gazety Moskowskij Komsomolec przekazał sam wokalista:
"Wybór Moskwy na plan nowego teledysku nie jest przypadkowy. Po pierwsze, cały mój nowy album jest autorstwa rosyjskiego kompozytora Siergieja Rewtowa. Po drugie, w Rosji są najpiękniejsze kobiety na świecie."

Źródło: mk.ru


Dziś 17.06.2024
Kalendarium: premiera singla Sary Engels i Pietro Lombardiego "I Miss You" (2011)Który z nowych remiksów na albumie "30" jest najlepszy?

Just We Two (Mona Lisa) - New Hit Version
Brother Louie - Bassflow 3.0 Single Mix
Give Me Peace On Earth - New Hit Version
Just Like An Angel - New Hit Version
You're The Lady Of My Heart - New Hit Version
Brother Louie - Bassflow 3.0 Extended Mix
Żaden z nich nie jest dobry
Google