Modern Talking.pl - strona główna
Nasze materiały wideo | Kontakt
News

News - archiwum grudzień 2008


16.12.2008 - Sony BMG wyda składankę Blue System

Wytwórnia Sony BMG planuje na 13 lutego 2009 wydanie serii składanek z przebojami swoich wykonawców pod wspólnym tytułem "Das beste aus 40 Jahren Hitparade". Znajduje się wśród nich płyta z piosenkami Blue System, jednak jej okładka czy lista utworów nie są jeszcze znane.
Jeśli wydanie składanki dojdzie do skutku, będzie to pierwsza taka płyta Blue System wydana w Niemczech.

Źródło: Sony BMG

Trwają przygotowania do jubileuszowej, dwudziestej już imprezy fanklubowej Thomasa Andersa. Zainteresowani przyjazdem dostali już (po uprzednim zgłoszeniu) zaproszenia, jednak program imprezy może być ciekawy także dla osób, które dotąd nie planowały takiego wyjazdu.
Spotkanie odbędzie się 14 lutego 2009 w rodzinnym mieście Thomasa - Koblencji, w Rhein-Mosel-Halle. Bilety, których koszt wynosi 30€ (dzieci do lat 12 mają wstęp wolny)... >>>

Źródło: informacja własna

09.12.2008 - Deutschland sucht den Superstar po raz szósty

W niemieckiej wersji Idola zmienia się wiele, ale jeden element łączy wszystkie dotychczasowe edycje - obecność w jury Dietera Bohlena. Już od 21 stycznia 2009 zwolennicy jego pozamuzycznych talentów będą mieli okazję do podziwiania kolejnej porcji wypowiedzi podsumowujących występy mniej lub bardziej utalentowanych wokalistów-amatorów. Czy Dieter ponownie zaangażuje się także w tworzenie piosenek dla uczestników show, póki co nie wiemy.

Źródło: quotenmeter.de


Dziś 17.06.2024
Kalendarium: premiera singla Sary Engels i Pietro Lombardiego "I Miss You" (2011)Który z nowych remiksów na albumie "30" jest najlepszy?

Just We Two (Mona Lisa) - New Hit Version
Brother Louie - Bassflow 3.0 Single Mix
Give Me Peace On Earth - New Hit Version
Just Like An Angel - New Hit Version
You're The Lady Of My Heart - New Hit Version
Brother Louie - Bassflow 3.0 Extended Mix
Żaden z nich nie jest dobry
Google