Modern Talking.pl - strona główna
Nasze materiały wideo | Kontakt

News - archiwum listopad 2014


Na polski rynek trafiają dwie pozycje płytowe, których zawartość może zainteresować fanów Modern Talking. Są to składanki "Best Of Thomas Anders" oraz Blue System - "Magic Blue".

"Magic Blue" w oficjalnej sprzedaży w Polsce jest od 18 listopada, zaś składanka "Best Of Thomas Anders" trafi do niej 13 stycznia... >>>
Blue System i Thomas Anders
Źródło: Sony Music

Skomentuj... >>>

W najbliższy piątek, 28 listopada Thomas Anders będzie gościem programu Dzień Dobry TVN. Wizyta w polskiej telewizji związana jest z andrzejkowym koncertem, który zaplanowano tego samego dnia w Łodzi. Program rozpocznie się o godzinie 8:00, a rozmowa z Thomasem została zaplanowana około 10:20.
Wszystkich, którzy wybierają się na koncert zachęcamy do zapoznania się z naszym informatorem koncertowym omawiającym kwestie dojazdu i noclegu w Łodzi. W sprzedaż wciąż są dostępne bilety na łódzki koncert (Ticketpro.pl oraz sklepy Empik, Saturn i MediaMarkt).
Dzień Dobry TVN

Skomentuj... >>>

Thomas Anders Fan-Club Polska startuje ze sprzedażą wejściówek do sektora fanklubowego na koncert Thomasa Andersa w Gdańsku 21 marca 2015 r. Tradycyjnie mogą je nabywać zarówno fanklubowicze jak i osoby niezrzeszone, ale chcące bawić się na koncercie w gronie najzagorzalszych fanów. Bilety można zamawiać za pośrednictwem specjalnego formularza (dostępne są też bilety na koncert w Katowicach oraz ostatnie sztuki na występ w Łodzi).
Przygotowaliśmy również informator koncertowy omawiający kwestię dojazdu na miejsce i możliwości zakwaterowania.
Thomas Anders - koncert w Gdańsku 21.03.2015

Skomentuj... >>>

Opublikowana została lista utworów, jakie znajdą się w trzypłytowym boksie Thomasa Andersa "The Love In Me". W praktyce będzie to reedycja albumów "Down On Sunset", "When Will I See You Again" oraz "Souled" wzbogacona o dodatkowe utwory. Na trackliście znalazły się dwie nowości: piosenka "Promised Land" autorstwa tria Thomas Anders / Mike Shepstone / Ralf Stemmann oraz "Stay A Little Longer" w nieznanej dotąd wersji Extended Mix. >>> Thomas Anders - The Love In Me
Źródło: musicline.de

Skomentuj... >>>

Wytwórnia Universal Music na 28 listopada zaplanowała premierę nowego, trzypłytowego wydawnictwa z piosenkami Thomasa Andersa zatytułowanego "The Love In Me". Obecnie nie są znane jakiekolwiek szczegóły na jego temat i możemy jedynie przypuszczać, że będzie ono poświęcone twórczości Thomasa Andersa z okresu pomiędzy pierwszą a drugą fazą działalności Modern Talking. "The Love In Me" jest bowiem tytułem jednego z singli Thomasa, wydanego w roku 1994. Dalsze informacje przekażemy jak tylko wydawca zdecyduje się je upublicznić. Thomas Anders
Źródło: amazon.de

Skomentuj... >>>


Dziś 17.06.2024
Kalendarium: premiera singla Sary Engels i Pietro Lombardiego "I Miss You" (2011)Który z nowych remiksów na albumie "30" jest najlepszy?

Just We Two (Mona Lisa) - New Hit Version
Brother Louie - Bassflow 3.0 Single Mix
Give Me Peace On Earth - New Hit Version
Just Like An Angel - New Hit Version
You're The Lady Of My Heart - New Hit Version
Brother Louie - Bassflow 3.0 Extended Mix
Żaden z nich nie jest dobry
Google