Modern Talking.pl - strona główna
Nasze materiały wideo | Kontakt
News

News - archiwum listopad 2008


25.11.2008 - Thomas Anders wśród gwiazd Sylwestra 2008 we Wrocławiu

Po trzech występach latem, Thomas Anders po raz kolejny zaprezentuje przed polską publicznością największe przeboje Modern Talking. Tym razem został zaproszony do Wrocławia, gdzie będzie jedną z gwiazd imprezy sylwestrowej na tamtejszym Rynku. 
Bezpośrednią transmisję telewizyjną ma w planach TVP2, poza Thomasem zapowiadany jest udział m.in. Lady Pank, Stachurskiego, Dody oraz grupy Bajm. 

Źródło: wirtualnemedia.pl

Znamy już listę utworów, jakie znajdą się na nowym singlu Thomasa Andersa "Kisses For Christmas". Nie ukaże się on oficjalnie w formie płytowej i nabyć go będzie można tylko za pośrednictwem sklepów internetowych sprzedających pliki mp3.
Na tej wirtualnej płytce pojawią się cztery wersje piosenki tytułowej w tym instrumentalna. 
Premiera singla zaplanowana jest na 21 listopada 2008... >>>

Źródło: musicload.de

Album zwycięzcy zeszłorocznej edycji show "Das Supertalent" Ricardo Marinello doczeka się 28 listopada reedycji. Lista utworów wzbogacona zostanie o cztery pozycje, z których żadna nie będzie kompozycją Dietera Bohlena. Zachowano natomiast wszystkie nagrania z pierwszego wydania albumu, Dieter jest autorem sześciu z nich. Dokładną listę piosenek można znaleźć na stronie z opisem płyt Ricardo Marinello... >>>

Źródło: Sony BMG

Wiele mówiło się od dłuższego czasu o nowym albumie zespołu New Collective - niestety nie było w tych informacjach jakichkolwiek konkretów. Na dzień dzisiejszy po rozmowie z Markiem Dulewiczem przeprowadzonej w ubiegłym tygodniu nareszcie można potwierdzić oficjalnie, iż taka płyta faktycznie powstaje. Premiera nowego - trzeciego albumu New Collective zatytułowanego "Supernova" przewidziana jest na początek 2009 roku... >>>

Źródło: informacja własna (opr. Robert Latoszewski)


Dziś 17.06.2024
Kalendarium: premiera singla Sary Engels i Pietro Lombardiego "I Miss You" (2011)Który z nowych remiksów na albumie "30" jest najlepszy?

Just We Two (Mona Lisa) - New Hit Version
Brother Louie - Bassflow 3.0 Single Mix
Give Me Peace On Earth - New Hit Version
Just Like An Angel - New Hit Version
You're The Lady Of My Heart - New Hit Version
Brother Louie - Bassflow 3.0 Extended Mix
Żaden z nich nie jest dobry
Google