Modern Talking.pl - strona główna
Nasze materiały wideo | Kontakt
News

News - archiwum październik 2010


31.10.2010 - Platynowy "Schwerelos"

Wydany w zeszły piątek album Andrei Berg "Schwerelos" osiągnął już status platynowej płyty w Niemczech (ponad 200 000 sprzedanych egzemplarzy). W przyszłym tygodniu album zadebiutuje też na pierwszym miejscu lokalnej listy najchętniej kupowanych płyt
 Warto zauważyć, że sukces ten jest zasługą przede wszystkim przedpremierowych zamówień. Telewizyjna promocja albumu rozpoczęła się bowiem dopiero w ten weekend.  
Producentem płyty jest Dieter Bohlen.

Źródło: musikindustrie.de 

20.10.2010 - Andrzejki z Thomasem Andersem - koncert w Zielonej Górze!

Z przyjemnością informujemy, że Thomas Anders da w tym roku jeszcze jeden koncert w Polsce. Wszyscy fani będą mogli spędzić w jego towarzystwie andrzejkowy wieczór - 30 listopada twarz i głos Modern Talking wystąpi w otwartej kilka miesięcy temu Hali Widowiskowo-Sportowej przy ulicy Sulechowskiej 41 w Zielonej Górze. Za kilka dni zamieścimy na stronie tradycyjny niezbędnik fana zawierający informacje odnośnie biletów, lokalizacji, dojazdu i bazy noclegowej w Zielonej Górze.

Źródło: informacja własna na podstawie Solaris Music 

14.10.2010 - Zapowiedź teledysku Thomasa Andersa "Stay With Me"

W internecie pojawił się zwiastun nowego teledysku Thomasa Andersa "Stay With Me". Zdjęcia na jego potrzeby odbywały się równolegle z poprzednim klipem "Why Do You Cry", jednak do tej pory nowe wideo nie ujrzało światła dziennego. Co ciekawe - w telewizji pojawiła się ostatnio reklama firmy Oriflame, w której wykorzystano te same ujęcia, co w klipie Thomasa.

Zapraszamy do obejrzenia zwiastunu...

Źródło: YouTube

Po wrześniowych koncertach Thomasa Andersa w Kielcach nie zamieszczaliśmy na stronie tradycyjnej relacji pozostawiając to wam jako zadanie w naszym konkursie. Nagrody dla zwycięzcy były bardzo atrakcyjne - spotkanie z Thomasem podczas najbliższego koncertu w Polsce, zdjęcie z autografem, płyta "Strong - Remixes" oraz plakaty promujące kieleckie koncerty. Ponadto zwycięska relacja zostanie umieszczona na stronach ModernTalking.pl i Thomas-Anders.pl.
Najbardziej spodobała nam się relacja autorstwa... >>>

Źródło: informacja własna

Wytwórnia Sony Music opublikowała dziś na swoich stronach listę piosenek, jakie znajdą się na wyprodukowanym przez Dietera Bohlena albumie Andrei Berg "Schwerelos". Na płycie, która ukażę się 22 października znajdzie się 14 piosenek, wszystkie oczywiście będą wykonane w języku niemieckim. Odsłuch próbek nagrań powinien pojawić się w niemieckich sklepach internetowych w przeciągu najbliższych dni... >>>

Źródło: SonyMusic.de


Dziś 17.06.2024
Kalendarium: premiera singla Sary Engels i Pietro Lombardiego "I Miss You" (2011)Który z nowych remiksów na albumie "30" jest najlepszy?

Just We Two (Mona Lisa) - New Hit Version
Brother Louie - Bassflow 3.0 Single Mix
Give Me Peace On Earth - New Hit Version
Just Like An Angel - New Hit Version
You're The Lady Of My Heart - New Hit Version
Brother Louie - Bassflow 3.0 Extended Mix
Żaden z nich nie jest dobry
Google