Modern Talking.pl - strona główna
Nasze materiały wideo | Kontakt
News

News - archiwum październik 2008


30.10.2008 - "Hotel Engel" z tylko jedną piosenką Dietera

Nie mamy dobrych wiadomości dla osób oczekujących na premierowe piosenki Dietera w wykonaniu DJa Ötzi.
Z informacji uzyskanych u menedżera wokalisty, Wolfganga Kaminskiego wynika, że jedynym napisanym przez Bohlena utworem na nowym albumie "Hotel Engel" będzie znany już singlowy "Noch in 100.000 Jahren".

Źródło: informacja własna

21 listopada ukaże się nowy singiel Thomasa Andersa zatytułowany "Kisses For Christmas". Piosenka powstała ze współpracy z Achimem Brochhausenem oraz Iną Wolf i ma być utrzymana w "pozytywnym, swingującym stylu". Zarówno Wolf jak i Brochhausen pracowali już nad kilkoma piosenkami Thomasa a najbardziej znaną jest "Songs That Live Forever". Singiel zostanie wydany nakładem należącego do Thomasa labelu White Shell Music... >>>

Źródło: thomas-anders.com, thomasanders-online.com

27.10.2008 - Talking System

Talking System to projekt tworzony przez Michaela Scholza i Detlefa Wiedeke z Systems In Blue oraz wokalistę Ulli Eichblatta. W najbliższy piątek ukaże się ich pierwszy wspólny album zawierający covery przebojów Modern Talking i Blue System. Nazwa "Talking System" funkcjonować będzie na rynku krajów niemieckojęzycznych, jeśli album wydany zostanie poza nimi towarzyszyć będzie mu nazwa "Modern System"... >>>

Źródło: talkingsystem.de, modernsystem.de

22.10.2008 - DJ Ötzi - Hotel Engel

Trzy tygodnie po singlu "Noch in 100.000 Jahren" w sklepach pojawi się nowy album DJa Ötzi "Hotel Engel". Wedle wcześniejszych zapowiedzi około jednej trzeciej piosenek ma być kompozycjami Dietera Bohlena. Znana list już lista utworów jakie znajdą się na tej płycie, niestety nie mamy jeszcze żadnej informacji o ich autorach.
Ponadto warto wspomnieć o teledysku do "Noch in 100.000 Jahren", który dziś miał swoją premierę... >>>

Źródło: mp3.de

Na 6 dni przed premierą opublikowana została lista utworów, jakie znajdą się na skomponowanym przez Dietera Bohlena dla DJa Ötzi singlu "Noch in 100.000 Jahren". Wersja podstawowa nie będzie się pod tym względem różniła od wydania promo, natomiast wersja "premium" obok singlowego mixu nagrania tytułowego zawierała będzie... >>>

Źródło: weltbild.de

27.09.2008 - Dieter Bohlen - In The Mix (aktualizacja 14.10.2008)

7 listopada 2008 nakładem Ariola Express ukaże się płyta Dietera Bohlena "In The Mix". Znajdą się na niej trzy megamixy, które doskonale znamy z popularnych albumów wydanych w ostatnich latach:
  1. Modern Talking - No. 1 Hit Medley 7:03
  2. Modern Talking - Space Mix 17:14
  3. Mark Medlock - Summer Groove Medley 7:02

Źródło: Sony BMG

Wygląda na to, że miłośnicy twórczości Thomasa Andersa nie będą musieli długo czekać na jego nowe piosenki. Thomas wypowiedział się dziś na łamach serwisu thomasanders-online.com i przekazał kilka informacji dotyczących jego najbliższych muzycznych planów. Najważniejszą jest z pewnością zapowiedź nowego singla. Piosenka "Kisses For Christmas" ma zostać zaprezentowana 26 listopada w programie Carmen Nebel w telewizji ZDF... >>>

Źródło: thomasanders-online.com

04.10.2008 - DJ Ötzi - Noch in 100.000 Jahren

Za niecałe trzy tygodnie, 24 października ukaże się singiel DJa Ötzi ze skomponowaną przez Dietera Bohlena piosenką "Noch in 100.000 Jahren".
Okładka sklepowej edycji różni się od tej znanej z wersji promocyjnej, inny będzie też zestaw utworów - tradycyjnie będzie można wybierać miedzy 2-utworową wersją singla, a pełną. 

Źródło: djoetzi-music.de


Dziś 17.06.2024
Kalendarium: premiera singla Sary Engels i Pietro Lombardiego "I Miss You" (2011)Który z nowych remiksów na albumie "30" jest najlepszy?

Just We Two (Mona Lisa) - New Hit Version
Brother Louie - Bassflow 3.0 Single Mix
Give Me Peace On Earth - New Hit Version
Just Like An Angel - New Hit Version
You're The Lady Of My Heart - New Hit Version
Brother Louie - Bassflow 3.0 Extended Mix
Żaden z nich nie jest dobry
Google