Modern Talking.pl - strona główna
Nasze materiały wideo | Kontakt
News

News - archiwum październik 2007


23 listopada firma Edel planuje wydać kolejną składankę z piosenkami C.C. Catch. Na dwupłytowej "Ultimate C.C.Catch" znajdzie się 36 nagrań, kilka z nich tradycyjnie w wersjach maxisinglowych:

  1. Heaven And Hell (12" Version)
  2. Backseat Of Your Cadillac... >>>

Źródło: cccatch.dreipage.de

Opublikowana została lista utworów jakie znajdziemy na albumie Marka Medlock i Dietera Bohlena "Dreamcatcher". Wśród 16 nagrań znajdą się dwie wersje "Unbelievable". Pierwszą będzie singlowa, druga ma być plikiem video:

  1. Unbelievable 3:54
  2. Love Is Beautiful 3:55... >>>

Źródło: Sony BMG

05.10.2007 - "Dreamcatcher" - pierwsze tytuły

Na stronie sklepu weltbild.de pojawiły się pierwsze tytuły piosenek, które mają znaleźć się na płycie Marka Medlocka i Dietera Bohlena "Dreamcatcher". Poza singlowym "Unbelievable" wymieniono "Feels Like The First Time", "Fly With Me" oraz "Moment Of My Life". Warto zauważyć, że ostatni utwór był już planowany na płytę "Mr. Lonely", ostatecznie jednak zastąpił go "Everytime You Go Away". Kompletna tracklista powinna się ukazać w ciągu najbliższych dni.

Źródło: weltbild.de

03.10.2007 - Premiera "Unbelievable" (aktualizacja 04.10.2007)

Już jutro po raz pierwszy zaprezentowany zostanie teledysk do nowej piosenki Marka Medlocka i Dietera Bohlena "Unbelievable". Telewizyjna premiera będzie miała miejsce między godziną 15 a 16 w stacji Viva, internauci klip będą mogli zobaczyć nieco wcześniej. Na stronie reżysera teledysku ma być on dostępny już przed południem, przed 15 pojawi się też na oficjalnej stronie wokalisty... >>>

>>>Zobacz teledysk<<<

Źródło: georgiew.de, markmedlock.de, Sony BMG


Dziś 17.06.2024
Kalendarium: premiera singla Sary Engels i Pietro Lombardiego "I Miss You" (2011)Który z nowych remiksów na albumie "30" jest najlepszy?

Just We Two (Mona Lisa) - New Hit Version
Brother Louie - Bassflow 3.0 Single Mix
Give Me Peace On Earth - New Hit Version
Just Like An Angel - New Hit Version
You're The Lady Of My Heart - New Hit Version
Brother Louie - Bassflow 3.0 Extended Mix
Żaden z nich nie jest dobry
Google