Modern Talking.pl - strona główna
Nasze materiały wideo | Kontakt
News

News - archiwum wrzesień 2006


30.09.2006 - SIB na żywo

Wygląda na to, że nie doszły do skutku "właściwie już załatwione" koncerty Systems In Blue na Łotwie, jednak grupa wciąż planuje występy na żywo. Między 5 a 8 października SIB zagrają w Izraelu na "Sunsuela International Song Festival in Tel Aviv". Czy zaśpiewają live, czy też - tak jak dwa lata temu w berlińskim hotelu Kempinski - z playbacku, nie wiemy.

Źródło: systems-in-blue.de

27.09.2006 - "Mandaryna w Stanach z Modern Talking" - sprostowanie

Na stronach portalu Onet.pl pojawił się dziś artykuł z sensacyjnym tytułem "Mandaryna z Modern Talking". Jest to oczywiście typowa dla Onetu, niesprawdzona informacja zapożyczona z prasy i opatrzona "sensacyjnym" nagłówkiem. Mandaryna może wystąpić co najwyżej u boku Thomasa Andersa, wokalisty Modern Talking. Sam zespół od ponad 3 lat już nie istnieje.
Niniejsza informacja nie jest oczywiście skierowana do fanów Thomasa i Dietera, którzy doskonale znają obecny stan rzeczy, a do osób które po lekturze tego artykułu, zainteresowane tematem trafiają na stronę. Jak mogę wywnioskować ze statystyk, jest ich dzisiaj bardzo dużo.

Źródło: http://muzyka.onet.pl/10172,1409357,newsy.html 

25.09.2006 - Drugi album Nathalie Tineo

Po braku spodziewanych sukcesów z "Licht und Schatten", Nathalie Tineo rozpoczęła prace nad swoim drugim albumem. Na płycie ma znaleźć się "wiele świetnych pomysłów, którymi Nathalie chciałaby nas zaskoczyć". Czy w ramach tych pomysłów przewidziana jest dalsza współpraca z Dieterem Bohlenem, póki co jeszcze nie wiemy. Wiadomość ta została przekazana za pośrednictwem oficjalnego fanklubu wokalistki.

Źródło: oficjalny fanklub Nathalie Tineo

20.09.2006 - Thomas i Dieter w TV

Nieuchronnie zbliżające się długie jesienne i zimowe wieczory mogą - pod warunkiem dostępu do niemieckich kanałów telewizyjnych - być nieco milsze. Już wkrótce ruszają bowiem kolejne edycje znanych i lubianych (z tym drugim jednak różnie bywa...) programów telewizyjnych. Thomas Anders już po raz piąty na antenie Kabel Eins będzie wspominał to, co najlepszego zostało zaprezentowane w muzycznym programie Formel Eins... >>> 

Źródło: informacja własna

Dziś na www.moderntalking.aplus.pl pojawił się pierwszy z cyklu kilku nowych artykułów. Co jakiś czas pojawiać będą się biografie wykonawców, którzy nagrywali z Dieterem Bohlenem. Już dziś można przeczytać o Nino De Angelo, w kolejce stoją Chris Norman oraz kilka ostatnich gwiazd ze "stajni" Dietera.

Zapraszam do lektury... >>> 

Źródło: informacja własna

Wygląda na to, że odkryte zostało opublikowane, a dotąd szerzej nie znane nagranie Dietera Bohlena. Nazywa się "Soundscape", a wykonuje je południowokoreańska wokalistka BoA. Piosenka ukazała się 18 stycznia tego roku na singlu "Everlasting", promującym album "Outgrow"... >>> 

Źródło: wikipedia.org

 


Dziś 17.06.2024
Kalendarium: premiera singla Sary Engels i Pietro Lombardiego "I Miss You" (2011)Który z nowych remiksów na albumie "30" jest najlepszy?

Just We Two (Mona Lisa) - New Hit Version
Brother Louie - Bassflow 3.0 Single Mix
Give Me Peace On Earth - New Hit Version
Just Like An Angel - New Hit Version
You're The Lady Of My Heart - New Hit Version
Brother Louie - Bassflow 3.0 Extended Mix
Żaden z nich nie jest dobry
Google