Modern Talking.pl - strona główna
Nasze materiały wideo | Kontakt
News

News - archiwum lipiec 2009


29.07.2009 - Thomas Anders - pełna wersja "Geboren" do odsłuchu

Na oficjalnej stronie składanki "A Tribute To Die Fantastischen Vier" dostępny jest odsłuch wszystkich zamieszczonych na niej nagrań w pełnych wersjach i dobrej jakości dźwięku. Jest wśród nich oczywiście utwór "Geboren" w wykonaniu Thomasa Andersa.
Składanka zostanie wydana 7 sierpnia 2009 w standardowej dwupłytowej wersji, oraz kolekcjonerskiej trzypłytowej.
Oto link do strony z odsłuchem. 

Źródło: tribute2fanta4.de

19.07.2009 - Reedycja albumu "Club Tropicana"

21 sierpnia ukaże się reedycja ostatniego albumu Marka Medlocka "Club Tropicana". Wydanie to będzie prawdopodobnie wzbogacone o nowy utwór, wideoklip lub innego rodzaju multimedialny dodatek. Pracę nad nowym materiałem dla Medlocka w sierpniu zapowiedział autor wszystkich dotychczasowych teledysków wokalisty Nikołaj Georgiew. 

Źródło: sonymusic.de, georgiew.de

18.07.2009 - 2. singiel Daniela Schuhmachera - kolejna zmiana

Po raz kolejny zmieniły się plany związane z premierą drugiego singla Daniela Schuhmachera. Wygląda obecnie na to, że nie będzie nim ani utwór "Take Me To The Clouds" ani "Nothing's Gonna Change It",  a zupełnie nowa piosenka, która nie pojawiła się na albumie wokalisty.
Informację tę wokalista przekazał podczas czatu z fanami, pojawiła się też na jego oficjalnym blogu. 

Źródło: daniel-schuhmacher-music.de

Fani wyczekujący nowych piosenek Thomasa Andersa, w sierpniu będą mieli okazję do usłyszenia jednej z nich. Nie będzie to jednak bezpośrednia zapowiedź długo oczekiwanej płyty "Good Karma", a utwór nagrany na jubileuszowy album zespołu Die Fantastischen Vier. Z okazji 20-lecia działalności grupy, jej menedżer Andreas "Bär" Läsker (swego czasu zasiadający w jury Deutschland sucht den Superstar) zebrał na dwupłytowym albumie 36 piosenek zespołu w nowych wykonaniach. Wśród zaproszonych wykonawców... >>>

Źródło: laut.de

08.07.2009 - Das Superalent po raz 3, Deutschland sucht den Superstar po raz 7

Telewizja RTL zaprezentowała dziś swoje plany programowe na kolejny rok. Ponownie znalazło się w nich miejsce dla dwóch show, w których jedną z głównych ról odgrywa Dieter Bohlen. Jesienią 2009 emitowana będzie trzecia edycja programu Das Supertalent, na początku 2010 pojawi się już siódma edycja Deutschland sucht den Superstar.
W planach wciąż nie ma emisji własnego show Bohlena, o którym wspomina niekiedy w wywiadach.

Źródło: presseportal.de

02.07.2009 - Drugim singlem D.Schuhmachera będzie "Nothing's Gonna Change It"

Nie musieliśmy długo czekać na oficjalne ogłoszenie tytułu drugiego singla Daniela Schuhmachera. Oficjalny newsletter wokalisty poinformował nas dzisiaj, że wybór padł na piosenkę "Nothing's Gonna Change It". Dokładana data premiery nie została podana, zgodnie z komunikatem ma to jednak być tegoroczne lato.
Wkrótce podane mają być wszystkie szczegóły dotyczące singla. 

Źródło: Daniel Schuhmacher Newsletter


Dziś 17.06.2024
Kalendarium: premiera singla Sary Engels i Pietro Lombardiego "I Miss You" (2011)Który z nowych remiksów na albumie "30" jest najlepszy?

Just We Two (Mona Lisa) - New Hit Version
Brother Louie - Bassflow 3.0 Single Mix
Give Me Peace On Earth - New Hit Version
Just Like An Angel - New Hit Version
You're The Lady Of My Heart - New Hit Version
Brother Louie - Bassflow 3.0 Extended Mix
Żaden z nich nie jest dobry
Google