Modern Talking.pl - strona główna
Nasze materiały wideo | Kontakt
News

News - archiwum lipiec 2007


27.07.2007 - "Remix Album" będzie wydany w Niemczech

Niemiecki oddział wytwórni Sony BMG wyda 12 października lokalną reedycję składanki Modern Talking "Remix Album". Pierwsza edycja płyty ukazała się dwa lata temu w RPA, zawiera głównie singlowe remixy piosenek zespołu.

Opis składanki można znaleźć tu.

Źródło: Sony BMG

16.07.2007 - Deutschland sucht den Superstar 5

W sierpniu rozpoczną się pierwsze castingi do piątej edycji Deutschland sucht den Superstar. Poszukiwania następcy Marka Medlocka wystartują 1 sierpnia na Majorce i potrwają trzy dni. 6 i 7 sierpnia ekipa przeniesie się na inną śródziemnomorską wyspę - Ibizę, a jesienią odbędzie się 6 castingów w Niemczech. 
W jury programu pozostanie oczywiście Dieter Bohlen. 

Źródło: rtl.de

06.07.2007 - Mr. Lonely - drugie wydanie

27 lipca ukaże się druga edycja albumu Marka Medlocka "Mr. Lonely". Obok 14 utworów z oryginalnego wydania, znajdziemy na nim dwie piosenki z singla "You Can Get It", siedmiominutowy mix czterech piosenek Marka Medlocka, oraz obydwa teledyski jakie wokalista dotąd nakręcił. 

Zobacz listę utworów...

Źródło: Sony BMG

01.07.2007 - Thomas nie zatańczy w Londynie

Thomas Anders z kretesem przegrał w niemieckich eliminacjach do Konkursu Tańca Eurowizji. Wraz ze swoją partnerką Sofią Bogdanovą zebrał zaledwie 7% głosów telewidzów i zajął ostatnie spośród trzech startujących par miejsce w konkursie. 
We wrześniowym ogólnoeuropejskim finale w Londynie, Niemcy będą reprezentowane przez parę Wolke Hegenbarth i Allan Frank.

Źródło: informacja własna


Dziś 17.06.2024
Kalendarium: premiera singla Sary Engels i Pietro Lombardiego "I Miss You" (2011)Który z nowych remiksów na albumie "30" jest najlepszy?

Just We Two (Mona Lisa) - New Hit Version
Brother Louie - Bassflow 3.0 Single Mix
Give Me Peace On Earth - New Hit Version
Just Like An Angel - New Hit Version
You're The Lady Of My Heart - New Hit Version
Brother Louie - Bassflow 3.0 Extended Mix
Żaden z nich nie jest dobry
Google