Modern Talking.pl - strona główna
Nasze materiały wideo | Kontakt
News

News - archiwum czerwiec 2007


Podczas środowej promocyjnej wizyty Marka Medlocka w Szwacjarii, portal muzyczny swisscharts.com przeprowadził wywiad z wokalistą. Poniżej prezentuję najciekawsze rzeczy, jakie mogliśmy w nim przeczytać:

- w planach jest już nagranie kolejnej, świątecznej płyty, która obok znanych klasyków ma zawierać także premierowe nagrania... >>> 

Źródło: swisscharts.com

"Mr. Lonely" Marka Medlocka zadebiutuje w piątek na pierwszym miejscu niemieckiej listy najlepiej sprzedających się albumów i stanie się tym samym dziesiątym już albumowym numerem 1 wyprodukowanym przez Dietera Bohlena. W Austrii i Szwajcarii płyta ta zadebiutuje na drugich miejscach.
Oznacza to, że debiut albumu Marka Medlocka jest najlepszym ze wszystkich dotychczasowych zwycięzców Deutschland sucht den Superstar.... >>> 

Źródło: sonybmg.de

19.06.2007 - Premiera teledysku do "You Can Get It"

W najbliższy poniedziałek, 25 czerwca na antenie telewizji Viva w programie "Viva Live!" (godzina 15:00) po raz pierwszy pokazany zostanie teledysk do piosenki Marka Medlocka "You Can Get It", w którym wystąpić ma również Dieter Bohlen.
Sam utwór w wersji singlowej zostanie zaprezentowany dwa dni wcześniej w show telewizji ZDF "Wetten dass...?". 

>>> Zobacz klip z występem w "Wetten dass..." <<<
>>> Zobacz teledysk do You Can Get It <<<

Źródło: 313music.de

Informacja ta powinna ucieszyć fanów Thomasa pragnących zobaczyć i posłuchać go na żywo. Nie chodzi co prawda o występ w naszym kraju, jednak dotarcie na jego wrześniowy koncert w Kemnitz (29.09.2007) będzie nieporównywalnie łatwiejsze niż kiedykolwiek dotąd. Miejscowość ta jest bowiem położona na Łużycach, niecałe 20 kilometrów od polskiej granicy. Thomas ma tam wystąpić w ramach miejscowych obchodów Oktoberfest z 90-minutowym programem, a towarzyszyć będzie mu zespół muzyków... >>> 

Źródło: thomas-anders.com

12.06.2007 - Lista utworów "You Can Get It"

Lista utworów wspólnego singla Marka Medlocka i Dieter Bohlena "You Can Get It":

  1. You Can Get It (Single Version) 3:33
  2. You Can Get It (Modern Mix) 3:33
  3. You Can Get It (Karaoke Version) 3:33
  4. Love Is A Game 3:37
  5. Why The Kiss 3:45
  6. You Can Get It (Videoclip) 3:34

Źródło: Sony BMG

07.06.2007 - Mark Medlock i Dieter Bohlen - wspólny singiel z remixem

"You Can Get It" - drugi singiel promujący debiutancki album Marka Medlocka ma być wspólnym utworem jego i Dietera Bohlena. Obydwaj panowie przebywają obecnie na Majorce, gdzie kręcą teledysk do piosenki. Cieszyć może chyba fakt, że powstaje on nie do balladowej wersji nagrania, a do specjalnie na tę okoliczność przygotowanego dance-remixu, który ma być na singlu podstawową wersją nagrania.

Źródło: RTL, georgiew.de

03.06.2007 - Miami Twice - póki co bez płyty

W wywiadze dla gazety Thüringer Allgemeine, Mark Medlock przybliżył nieco sprawę wspólnego występu z Dieterem Bohlenem 23 czerwca w programie "Wetten dass...".
Zagramy piosenkę z mojej płyty: ja przy mikrofonie, Dieter przy białym pianinie. Podczas każdego wspólnego występu będziemy używać nazwy Miami Twice. Czy wydamy pod tą nazwą także płytę, jest jeszcze sprawą otwartą.

Źródło: thueringer-allgemeine.de

W piątkowy wieczór Thomas po raz pierwszy od dłuższego czasu zagrał koncert dla swoich fanów w Niemczech. Kameralny występ w Heilbronn był powrotem do repertuaru nagrań z solowych albumów z lat 90-tych oraz miejscem premiery nowego, napisanego wraz z Achimem Brochhausenem utworu "Gentleman". Jak można dowiedzieć się od widzów, była to ballada dość podobna brzmieniowo do "Songs That Live Forever"... >>> 

Źródło: thomasanders-fan.de


Dziś 17.06.2024
Kalendarium: premiera singla Sary Engels i Pietro Lombardiego "I Miss You" (2011)Który z nowych remiksów na albumie "30" jest najlepszy?

Just We Two (Mona Lisa) - New Hit Version
Brother Louie - Bassflow 3.0 Single Mix
Give Me Peace On Earth - New Hit Version
Just Like An Angel - New Hit Version
You're The Lady Of My Heart - New Hit Version
Brother Louie - Bassflow 3.0 Extended Mix
Żaden z nich nie jest dobry
Google