Modern Talking.pl - strona główna
Nasze materiały wideo | Kontakt
News

News - archiwum kwiecień 2011


Wiosna to tradycyjnie czas, w którym wytwórnie płytowe lansują nowe kompilacje przebojów swoich artystów. Nie inaczej jest w tym roku i na sklepowych pólkach pojawiło lub wkrótce pojawi się kilka nowych propozycji dla miłośników takich wydawnictw.
Na 13 maja Sony Music zaplanowało premierę serii składanek "Hitmix". Nas najbardziej zainteresują kompilacje przebojów Modern Talking oraz Marka Medlocka, choć od razu trzeba zaznaczyć, iż nie ma na nich premierowego materiału.. >>>

Źródło: amazon.de, tonschatz.de, systems-in-blue.de

Sarah Engels, jedna z trzech osób pozostających jeszcze w walce o wygraną w tegorocznej edycji show Deutschland sucht den Superstar ujawniła za pośrednictwem Facebooka informację o pierwszym singlu triumfatora DSDS. Skomponowany i wyprodukowany przez Dietera Bohlena utwór "I'll Be Tomorrow" zostanie przygotowany w trzech różnych, pasujących do stylu potencjalnego zwycięzcy wersjach... >>>

Źródło: Facebook, weltbild.de

Wielkanocnym prezentem od serwisu ModernTalking.pl jest premierowa, czterdziesta część dokumentalnej serii "Historia Dietera Bohlena". Blisko dwunastominutowy materiał obejmuje okres od lata 2009 do jesieni 2010. Jako, że część materiałów źródłowych dostępna była w wysokiej rozdzielczości, odcinek ten dostępny jest także w jakości HD (do wyboru w ustawieniach odtwarzacza).
Życzymy Zdrowych i Spokojnych Świąt Wielkiej Nocy oraz serdecznie zapraszamy do oglądania!

Źródło: informacja własna

11.04.2011 - Znamy datę premiery nowego albumu Thomasa Andersa

Nowy album Thomasa Andersa zostanie wydany 10 czerwca 2011 - taką informację przekazał sam wokalista za pośrednictwem serwisu ThomasAnders-Online.com. Tytuł płyty ani lista utworów nie są jeszcze znane, oczekuje się jednak przewagi premierowych utworów i kilku nagrań z wydanego rok temu w Rosji albumu "Strong". W lutym na spotkaniu z fanami w Koblencji Thomas zaprezentował dwa utwory z nowej płyty - "The Best Of Me" i "Right Here, Right Now".
Pierwszy singiel promujący album ma się ukazać 27 maja.

Źródło: thomasanders-online.de


Dziś 17.06.2024
Kalendarium: premiera singla Sary Engels i Pietro Lombardiego "I Miss You" (2011)Który z nowych remiksów na albumie "30" jest najlepszy?

Just We Two (Mona Lisa) - New Hit Version
Brother Louie - Bassflow 3.0 Single Mix
Give Me Peace On Earth - New Hit Version
Just Like An Angel - New Hit Version
You're The Lady Of My Heart - New Hit Version
Brother Louie - Bassflow 3.0 Extended Mix
Żaden z nich nie jest dobry
Google