Modern Talking.pl - strona główna
Nasze materiały wideo | Kontakt
News

News - archiwum kwiecień 2010


31.04.2010 - Oficjalna strona Thomasa w nowej odsłonie

Pojawiła się wreszcie nowa wersja oficjalnej strony internetowej Thomasa Andersa. Kolorystyka jest identyczna z tą, którą widzieliśmy na przejściowej wersji przez kilka ostatnich tygodni. Pod względem zawartości mamy wszystko to, co najważniejsze - aktualności, daty koncertów i występów w TV , biografię oraz trochę multimedialnych dodatków. Całość dostępna jest w językach angielskim i niemieckim. Adres strony nie zmienił się - www.thomas-anders.com 

Źródło: thomas-anders.com

21.04.2010 - "Don't Believe" w wersji CD, będzie też album z Bohlenem

Premiera debiutanckiego singla Mehrzada Marashi w wersji CD została przyspieszona. Płyta miała być wydana w piątek, ale pierwsze dostawy trafiają już teraz do sklepów płytowych - wszystko to z powodu walki o 1. miejsce na niemieckiej liście Top-100 w tym tygodniu. Na singlu poza piosenką "Don't Believe" znajdziemy jej wersję karaoke oraz plakat rozkładany z okładki. We wtorek Mehrzad odwiedził studio nagrań, gdzie wraz z Dieterem Bohlenem rozpoczął prace nad debiutanckim albumem.

Źródło: bild.de

Opublikowana została wreszcie lista piosenek, jakie znajdą się na piątym albumie Marka Medlocka "Rainbow's End". Płyta ukaże się 7 maja 2010 i będzie zawierała 11 piosenek skomponowanych i wyprodukowanych przez Dietera Bohlena. Pierwszy promujący ją singiel "Real Love" zadebiutuje w piątek na niemieckiej Top-100 na drugiej pozycji. Możliwe, że w przeciwieństwie do poprzednich albumów, tym razem wydany zostanie także drugi singiel - utwór "Maria Maria" jest bowiem...  >>>

Źródło: sonymusic.de

18.04.2010 - Mehrzad Marashi zwycięzcą Deutschland sucht den Superstar 2010

Zwycięzcą siódmej edycji programu Deutschland sucht den Superstar został Mehrzad Marashi. W finale zdobył 56,4% głosów telewidzów i zostawił w pokonanym polu Menowina Fröhlicha. 
Skomponowany przez Dietera Bohlena utwór "Don't Believe", który jest pierwszym singlem Mehrzada można już kupować w największych niemieckich sklepach z muzyką online. Na stronach telewizji RTL można też obejrzeć występ z piosenką na żywo.

Źródło: informacja własna

15.04.2010 - Zwycięzca Deutschland sucht den Superstar 7 z piosenką Bohlena

W najbliższą sobotę odbędzie się finałowy koncert siódmej edycji DSDS - niemieckiego odpowiednika Idola. W finale zmierzą się ulubieniec Dietera - Hasso "Menowin" Fröhlich oraz Mehrzad Marashi. Niezależnie który z nich zdobędzie więcej głosów, 23 kwietnia ukaże się jego debiutancki singiel "Don't Believe". Dieter Bohlen napisał tę piosenkę rok temu z myślą o zwycięzcy DSDS 6, jednak nim doszło do jej premiery - zakończył współpracę z Danielem Schuhmacherem. W sobotnim programie obaj finaliści wykonają piosenkę na żywo.

Źródło: rtl.de

Po wydaniu Oriflame oraz trzypłytowym, do sprzedaży w Rosji wejdzie niedługo kolejna edycja nowego albumu Thomasa Andersa "Strong". Wydawnictwo to ukaże się 20 kwietnia i będzie zawierało wszystkie piosenki z podstawowej CD "Strong" oraz trzy remiksy. Dwa z nich będą premierami. To wydanie albumu ma kosztował około 150 rubli (15zł). Oto lista utworów...  >>>

Źródło: music-for-you.ru

03.04.2010 - Thomas Anders poprowadzi program w RTL II

Wiadomość ta z początku wyglądała na primaaprilisowy żart niemieckich mediów. Thomas Anders wraz z Aleksandrą Bechtel poprowadzi program "Die neue Hitparade", który startuje w maju na antenie telewizji RTL II. Jest to muzyczny show promujący niemieckich artystów, który ma nawiązywać do legendarnego programu "ZDF-Hitparade". Oryginalna "Parada Przebojów" przez lata cieszyła się sporą popularnością, jednak w roku 2000 została zdjęta z anteny.

Źródło: thomas-anders.com


Dziś 16.06.2024
Kalendarium: singiel Modern Talking "Atlantis Is Calling" numerem 1 w Niemczech (1986), premiera singla Touche "I Can't Get No Sleep" (1997), premiera albumu Daniela Küblböcka "Positive Energie" (2003)Który z nowych remiksów na albumie "30" jest najlepszy?

Just We Two (Mona Lisa) - New Hit Version
Brother Louie - Bassflow 3.0 Single Mix
Give Me Peace On Earth - New Hit Version
Just Like An Angel - New Hit Version
You're The Lady Of My Heart - New Hit Version
Brother Louie - Bassflow 3.0 Extended Mix
Żaden z nich nie jest dobry
Google