Modern Talking.pl - strona główna
Nasze materiały wideo | Kontakt
News

News - archiwum kwiecień 2009


Poznaliśmy dziś listę utworów oraz projekt okładki składanki "The History Of Blue System", która w sklepach pojawi się 8 maja. Potwierdziły się nieoficjalne zapowiedzi i główną atrakcją tego dwupłytowego wydawnictwa jest 10 wersji instrumentalnych przebojów grupy. Ciekawym nagraniem powinna też być maxisinglowa wersja utworu "Big Boys Don't Cry"... >>>

Źródło: SonyBMG, amazon.de

Znamy już tytuły piosenek, jakie znajdą się na nowym albumie Marka Medlocka (premiera 22 maja). Co ciekawe, nie będziemy mieli na nim żadnej powtórki z singla "Mamacita", gdyż zarówno piosenka tytułowa jak i utwór "Heart To Heart" na albumie znajdą się w innych wersjach. Poza nimi usłyszeć będziemy mogli jeszcze dziesięć innych kompozycji.
Dostępny jest już odsłuch nagrań z singla "Mamacita" - z 30-sekundowymi próbkami można zapoznać się... >>>

Źródło: bohlenworld.de, musicline.de

Znamy też listę utworów, które znajdą sie na singlu Sandry i Thomasa Andersa "The Night Is Still Young". Obok dwóch wspólnych wersji piosenki tytułowej, będą to solowe wykonanie Sandry oraz piosenka "Redis Moi". 

  1. The Night Is Still Young (Album Version)
  2. The Night Is Still Young (Extended Version)... >>>

Źródło: emimusic.de

Opublikowana została lista utworów jakie znajdą się na singlu Olivera Lukasa "Mondenschein in St. Juan". Obok piosenki tytułowej znajdziemy tam mix utworu "Noch in hunderttausend Jahren" zawierający motyw z "Atlantis Is Calling" Modern Talking.

  1. Mondenschein in St. Juan (Sonnenschein Mix) 3:29
  2. Noch in hunderttausend Jahren 3:38... >>>

Źródło: musicload.de

02.04.2009 - "The History Of Blue System" i "The Night Is Still Young" tego samego dnia

Składanka "The History Of Blue System" pojawi się w sklepach dwa tygodnie później, niż wstępnie planowano - 8 maja 2009.
Tego samego dnia ukaże się też wspólny singiel Thomasa Andersa i Sandry "The Night Is Still Young". Prawdą okazały się niestety doniesienia prasowe o przeniesieniu premiery albumu "Good Karma" na późne lato - Thomas potwierdził wczoraj obie te informacje na łamach serwisu ThomasAnders-Online.com. 

Źródło: Sony Music, thomasanders-online.com


Dziś 17.06.2024
Kalendarium: premiera singla Sary Engels i Pietro Lombardiego "I Miss You" (2011)Który z nowych remiksów na albumie "30" jest najlepszy?

Just We Two (Mona Lisa) - New Hit Version
Brother Louie - Bassflow 3.0 Single Mix
Give Me Peace On Earth - New Hit Version
Just Like An Angel - New Hit Version
You're The Lady Of My Heart - New Hit Version
Brother Louie - Bassflow 3.0 Extended Mix
Żaden z nich nie jest dobry
Google