Modern Talking.pl - strona główna
Nasze materiały wideo | Kontakt
News

News - archiwum marzec 2010


26.03.2010 - Album Marka Medlocka "Rainbow's End": okładka

W momencie gdy znamy już wszystkie szczegóły związane z wydaniem singla Marka Medlocka "Real Love", rozpoczęła się pora oczekiwania na podobne informacje dotyczące albumu "Rainbow's End". Płyta ta będzie oczywiście produkcją Dietera Bohlena, a dniem jej premiery ma być albo 30 kwietnia (jak podają sklepy) albo 7 maja (jak podaje wytwórnia Sony Music). W tej chwili znamy już projekt okładki, nie opublikowano jednak jeszcze listy piosenek jakie znajdą się na albumie. 

Źródło: amazon.de

20.03.2010 - Tracklista, okładka i odsłuch "Real Love"(akt. 24.03.2010)

Znamy już listę utworów i projekt okładki nowego singla Marka Medlocka "Real Love". Na stronach sklepu Weltbild oraz na oficjalnej stronie wokalisty możliwy jest odsłuch nagrania. W tym drugim wypadku po uprzedniej rejestracji mamy do dyspozycji aż 90-sekundowy fragment. Oto lista utworów wydania CD:

   1. Real Love 3:40
   2. Real Love (Karaoke Version) 3:53

Źródło: sonymusic.de, weltbild.de, markmedlock.de

Trwa właśnie siódma edycja muzycznego show Deutschland sucht den Superstar. W sześciu poprzednich tylko raz zdarzyło się, że Dieter Bohlen nie brał udziału w produkcji płyt dla jego uczestników. Wiele wskazuje, że i w tym roku doczekamy się przynajmniej jednej piosenki wykonywanej przez wokalistę wywodzącego się z DSDS. Chodzi o Menowina Fröhlicha, który jest głównym faworytem Dietera do zwycięstwa, a medialna przyjaźń ich łącząca jest porównywalna z tą sprzed trzech lat, gdy w programie występował Mark Medlock....  >>>

Źródło: t-online.de

12.03.2010 - "Real Love" nowym singlem Marka Medlocka (aktualizacja 15.03.2010)

Zapowiadany na 9 kwietnia nowy singiel Marka Medlocka będzie nosił tytuł "Real Love". Zgodnie z panującym ostatnio trendem doczekamy sie tylko jednej edycji płytki zawierającej zaledwie dwa utwory (bez teledysku). Póki co nie wiemy jednak czy będą to dwie wersje piosenki tytułowej, czy dwa różne tytuły.
Według informacji zamieszczonej w sklepie Amazon.de, piąty album Medlocka ma ukazać się trzy tygodnie później - 30 kwietnia 2010. Będzie nosił tytuł "Rainbows End".

Źródło: sonymusic.de

09.03.2010 - Nowy singiel Marka Medlocka w kwietniu

Prawdopodobnie za miesiąc, 9 kwietnia 2010 ukaże się nowy singiel Marka Medlocka. Tytuł piosenki nie został jeszcze podany do wiadomości, ale zaplanowany jest już główny promocyjny występ w telewizji. Tradycyjnie będzie to gościnny udział w jednym z koncertów Deutschland sucht den Superstar dzień po premierze singla. Już w tym tygodniu Medlock kręci na Karaibach teledysk do nowego utworu.
Autorem i producentem piosenki jest oczywiście Dieter Bohlen. 

Źródło: presse-kostenlos.de


Dziś 16.06.2024
Kalendarium: singiel Modern Talking "Atlantis Is Calling" numerem 1 w Niemczech (1986), premiera singla Touche "I Can't Get No Sleep" (1997), premiera albumu Daniela Küblböcka "Positive Energie" (2003)Który z nowych remiksów na albumie "30" jest najlepszy?

Just We Two (Mona Lisa) - New Hit Version
Brother Louie - Bassflow 3.0 Single Mix
Give Me Peace On Earth - New Hit Version
Just Like An Angel - New Hit Version
You're The Lady Of My Heart - New Hit Version
Brother Louie - Bassflow 3.0 Extended Mix
Żaden z nich nie jest dobry
Google