Modern Talking.pl - strona główna
Nasze materiały wideo | Kontakt
News

News - archiwum luty 2005


21.02.2005 - "Unterwegs" bez piosenek Dietera

Na stronach internetowych wytwórni BMG pojawił się krótki opis nowego albumu Yvonne Catterfeld "Untewegs". Wymienieni są tam kompozytorzy i producenci utworów z tej płyty, niestety nie ma wśród nich Dietera Bohlena. Jak możemy przeczytać - płyta zostanie wyprodukowana przez ludzi ze studia Valicon (znanego m.in. z albumu "Here I Am" Alexandra) oraz Jeo Mezeiego (długoletniego współproducenta albumów Bohlena).

Yvonne Catterfeld - Unterwegs

Źródło: BMG

Wkrótce ogłoszone zostaną wszystkie nominacje do nagród niemieckiego przemysłu muzycznego ECHO 2005. Tegoroczna edycja będzie już 15, a Modern Talking, Dieter Bohlen i jego artyści odegrali w poprzednich pewną rolę. Poniżej rok po roku przedstawiam wyniki "naszych" wykonawców w Echo... >>>

Echo 2005

Źródło: informacja własna

Ogłoszone zostały nominacje do nagród niemieckiego przemysłu muzycznego ECHO 2005 w sześciu pierwszych kategoriach. Spośród wykonawców współpracujących w zeszłym roku z Dieterem zdobyła ją Yvonne Catterfeld w kategorii "Piosenkarka krajowa". >>>

Echo 2005

Źródło: Echo 2005 Deutscher Musikpreis

14.02.2005 - Koncerty Thomasa Andersa w USA

Thomas Anders da w kwietniu dwa koncerty w USA wraz z grupą Bad Boys Blue. Pierwszy z nich będzie miał miejsce w 16 kwietnia w nowojorskim Manhattan Center Studios (widownia 5 tys.), drugi dzień później w Copernicus/Gateway Theatre w Chicago, także dla kilkutysięcznej publiczności.

Plakat reklamujący koncerty

Źródło: www.badboysblue.info  

12.02.2005 - Okładka "Unterwegs", 51-sze urodziny Dietera Bohlena

Witam wszystkich odwiedzających stronę po powrocie z mojego wyjazdu. W ciągu ostatniego tygodnia kiedy to strona nie była aktualizowana Dieter Bohlen obchodził 51-sze urodziny (najlepsze życzenia!). W tym czasie opublikowano też okładkę albumu Yvonne Catterfeld "Unterwegs". Wkrótce powinna zostać podana lista utworów. Już teraz wiemy jednak, że ukaże się w dwóch wersjach.

Yvonne Catterfeld - Unterwegs

Źródło: BMG; informacja własna


Dziś 17.06.2024
Kalendarium: premiera singla Sary Engels i Pietro Lombardiego "I Miss You" (2011)Który z nowych remiksów na albumie "30" jest najlepszy?

Just We Two (Mona Lisa) - New Hit Version
Brother Louie - Bassflow 3.0 Single Mix
Give Me Peace On Earth - New Hit Version
Just Like An Angel - New Hit Version
You're The Lady Of My Heart - New Hit Version
Brother Louie - Bassflow 3.0 Extended Mix
Żaden z nich nie jest dobry
Google