Modern Talking.pl - strona główna
Nasze materiały wideo | Kontakt
News

News - archiwum styczeń 2008


28.01.2008 - Po Fanclub Party 2008

W sobotę w Koblencji odbyła się coroczna impreza dla fanów Thomasa Andersa. Wstęp tradycyjnie ograniczony był jedynie ceną wejściówki (nie są wymagane imienne zaproszenia) i w klubie Kulturfabrik pojawiło się około 500 osób. Fanparty podzielone było na dwie części. W pierwszej Thomas odpowiadał głównie na przygotowane przez fanów pytania (ciekawsze z nich zostaną zamieszczone jak tylko niemieckie strony opublikują je u siebie). Komentował też... >>>

Źródło: modern-talking-online.de, Thomas Anders Fan Forum

23.01.2008 - Moving Heroes raz jeszcze?

Grupa Moving Heroes poinformowała na swojej stronie internetowej o trwających właśnie pracach nad kolejnym albumem. Wchodzące w jej skład Dżenir i Elen jeszcze przed świętami ponownie zjawiły się w studiu Jeopark, gdzie nagrały piosenki na nową płytę. W pracach mieli brać udział zarówno Jeo Mezei, Billy King, Christoph Leis-Bendorff jak i Dieter Bohlen. Tytuł nowej płyty (nie został on jeszcze podany do wiadomości) miał wymyślić sam Dieter, póki co nie wiadomo jednak jaki konkretnie wkład będzie miał w jej powstanie.

Źródło: moving-heroes.ru

17.01.2008 - Echo 2008 - nominacje dla Dietera Bohlena i Marka Medlocka

Dziś ogłoszone zostały nominacje do nagród niemieckiego przemysłu muzycznego Echo 2008. Ceremonia ich wręczenia odbędzie się 15 lutego i będzie od godziny 20:15 transmitowana przez telewizję RTL.
Mark Medlock otrzymał nominację w dwóch kategoriach: "Piosenkarz krajowy pop/rock" oraz "Krajowy debiut roku". Dieter Bohlen został nominowany w kategorii "Producent krajowy". 

Źródło: echo-deutscher-musikpreis.de

14.01.2008 - Oliver Lukas z piosenką Dietera Bohlena

Jak informuje portal internetowy smago.de, nowym singlem Olivera Lukasa będzie napisana przez Dietera Bohlena piosenka "Saint Tropez". Utwór został wyprodukowany przez Team 33 z Luisem Rodriguezem na czele i jest coverem piosenki "Don't Let Me Down" z płyty "Dieter - der Film". Póki co lista utworów jak i data premiery singla nie są jeszcze znane.
Fragment piosenki jest dostępny do odsłuchu na stronie http://hitradio.kermitserver.de/charts/ 

Źródło: smago.de

Zakończyła się druga w historii ModernTalking.pl ankieta podsumowująca muzyczne wydarzenia roku. W przeciwieństwie do zeszłorocznej, obejmowała ona wyłącznie produkcje Dietera, Thomas bowiem żadnej oficjalnej płyty w roku 2007 nie wydał. Mimo to cieszyła się bardzo dużym zainteresowaniem z Waszej strony. Swoje zdanie wyraziło tym razem aż 65 osób. Dla porównania, w zeszłym roku największa liczba głosujących wyniosła 35 osób... >>>

Źródło: informacja własna


Dziś 17.06.2024
Kalendarium: premiera singla Sary Engels i Pietro Lombardiego "I Miss You" (2011)Który z nowych remiksów na albumie "30" jest najlepszy?

Just We Two (Mona Lisa) - New Hit Version
Brother Louie - Bassflow 3.0 Single Mix
Give Me Peace On Earth - New Hit Version
Just Like An Angel - New Hit Version
You're The Lady Of My Heart - New Hit Version
Brother Louie - Bassflow 3.0 Extended Mix
Żaden z nich nie jest dobry
Google